Криклій звільнив керівників Українського Дунайського пароплавства та Одеського порту

Міністр інфраструктури Владислав Криклій
Міністр інфраструктури Владислав Криклій


Криклій зазначив, що розпочате ним оновлення менеджменту в українських портах триватиме до повного перезавантаження Об этом сообщает 24today.in.ua со ссылкой на СМИ.Міністр інфраструктури Владислав Криклій звільнив голову правління національного перевізника вантажів і пасажирів у Дунайському басейні — ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» Дмитра Чалого і начальника Одеського філіалу держпідприємства «Адміністрація морських портів України» Ігоря Ткачука.


Про це повідомили у пресслужбі Мінінфраструктури.


«Дмитро Чалий та Ігор Ткачук звільнені з роботи 8 жовтня 2019 року. Підстава для звільнення — пункт 5 частини 1 статті 41 Кодексу законів про працю (припинення повноважень посадових осіб)», — йдеться у повідомленні.


За словами Криклія, розпочате ним оновлення менеджменту в українських портах триватиме до повного перезавантаження.


Нагадаємо, 2 жовтня Криклій підписав наказ про звільнення керівника Миколаївського морського порту.


Про звільнення керівників трьох портів у Мінінфраструктури повідомляли ще 1 жовтня.


«У свою чергу, як ми обіцяли раніше, найближчим часом буде оголошено проведення прозорих, публічних конкурсів на посади керівників морських портів, які зараз знаходяться в статусі виконуючих обов’язки», — додав Лавренюк.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/krikliy-zvilniv-kerivnikiv-ukrajinskogo-dunayskogo-paroplavstva-ta-odeskogo-portu-631165.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя